HAKKIMIZDA
1979 yılı itibariyle kurulan Fantes Makina, Ayakkabı Sanayiinde kullanılan makina çeşitleriyle Türkiye piyasasında daima ön sırada almıştır. İlk başlarda kısıtlı malzeme ve zor imkanlar ile Şerit Zımpara ve Üste Atma Presi üreten Firmamiz, 1985 yılında Konveyör Bant ve Soğutucu imal etmeye başlamış,1990'lı yıllarda Hidrolik Üste Atma Makinaları üretmiştir.

Günümüzde ayakkabı sektöründe kullanılan tüm yan makinaları üreterek yurtiçi ve yurtdışı ayakkabı sektörüne önemli katkı sağlamıştır.

Sahip olduğumuz tüm deneyim, birikim ve teknik becerilerini, Türkiye ve ihracat yaptığımız Cezayir, Tunus, İran, Rusya, Ukrayna, Mısır, Ürdün, Suriye, Azerbeycan, Gürcistan, Bosna Herseki, Ermenistan, İtalya gibi ülkelerde sayısız referans ve Türk Malı kalitesini müşterilerine sunmuştur.

Müşteri Memniniyetini temel ilke edinmiş olan firmamız üretimini yaptığı tüm makinelerin yedek parça, teknik destek ve servisiyle, satış sonrası himzetini en iyi şekilde sunmaya devam etmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üretim ve hizmet anlayışı, üstün kaliteli malzeme ile en iyi çözümü üretmek, güven, istikrar , profesyonellik temel ilkelerimizdir.
Fabrika :
İkitelli O.S.B Aymakoop Sanayi Sitesi C3 Blok No :11 Başakşehir/İstanbul / Turkey
+90 ( 212 ) 671 20 27
+90 ( 212 ) 671 20 14
Showroom :
İkitelli O.S.B Aykosan Sanayi Sitesi Çarşı A Blok No: 163 Başakşehir/İstanbul / Turkey
+90 ( 212 ) 549 20 55
info@fantesmakina.com